Müşteri Hizmetleri:

+90(232) 2575564

Evoss İmplantları, Türkiye'nin en büyük ve ilk diş hekimliği fabrikası olan 40 yıllık deneyimli UMUTSAN tesislerinde üretilmektedir.

UMUTSAN dental cihazlar, dental laboratuvar cihazları, kuyumculuk cihazları, OEM dental implantlar ve her türlü iyi bilinen implant sistemlerinin yedek parçalarını üretmektedir. Her tip dental implantta UMUTSAN'ın deneyimli özelliği, Evoss Implantlarından ve hibrit benzersiz sisteminden doğmuştur.

SC Medikal, 3 yıllık Ar-Ge süreci boyunca Evoss İmplantları ve abutment sistemlerini geliştiren UMUTSAN Dental'in kardeş şirketidir. Tüm abutment sistemlerinin tek protokolü, yüzey yapısının yüksek hidrofilikliği ve overdenture çözünürlükleri Evoss Implants'ı Türkiye'de ilk 5 yılında favori implant sistemini taşıdı. İhracat talebimiz 11'den fazla CNC ünitesi ve 3 vardiyalı çalışmamızı gerektirdi.

Ar-Ge ekiplerimizin ana hedefi, tüm dünyada en çok tercih edilen implant imalat şirketi olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri beklentilerini iyi anlayarak sağlıklı ve yararlı ilişki geliştirmek,
  • Ulusal ve uluslararası yasa ve düzenlemelerin gerektirdiği hususları tüm süreçlerde uygulamak
  • Kalite yönetim sisteminin tüm çalışanlarımızın katılımı ile etkinliğini sürdürerek sürekli iyileştirmek ve devamını sağlamak amacıyla kalite anlayışımızı daima geliştirmek
  • Ürünlerin zamanında müşteriye ileten bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

 

Etik değerlere bağlı, tüketici haklarına saygılı, memnun edici uygulamalarını kapsayan, en yeni teknolojileri uygulayarak kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi kişi ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Çağdaş, güvenli bir yönetim sistemi sayesinde toplumun beklentileri ile müşterilerimizin tüm gereksinimlerini beklentilerin üzerine çıkarak karşılayan ve hizmet çıtasını sürekli yükselten, bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir kuruluş olmaktır.